Waardering - Brasileiro Série D 2022 Tenues
Ga terug naar het competitieoverzicht
if ($sort == 'name') : ?>
endif ?>
Team
if ($sort == 'rating') : ?>
endif ?>
Waardering
São Bernardo FC Uit
5,0
/
1
Stem
Trem Uit
5,0
/
1
Stem
Atlético de Alagoinhas Derde
5,0
/
1
Stem
São Bernardo FC Derde
5,0
/
1
Stem
Moto Club de São Luís Anniversary Home
5,0
/
8
Stemmen
São Bernardo FC GK 1
5,0
/
1
Stem
São Bernardo FC GK 3
5,0
/
1
Stem
Tuna Luso Thuis
4,9
/
9
Stemmen
Tuna Luso Uit
4,9
/
8
Stemmen
Ferroviária de Araraquara Thuis
4,8
/
12
Stemmen
EC Santo André Derde
4,8
/
6
Stemmen
América FC (RN) Keeper
4,8
/
8
Stemmen
Nova Venécia Thuis
4,7
/
7
Stemmen
Nova Venécia Uit
4,7
/
3
Stemmen
Ceilândia Thuis
4,6
/
8
Stemmen
Brasiliense Derde
4,6
/
5
Stemmen
Paraná Thuis
4,6
/
21
Stemmen
Paraná Derde
4,6
/
44
Stemmen
Santa Cruz Réveillon
4,5
/
23
Stemmen
CEOV Operário Thuis
4,5
/
2
Stemmen
Nova Iguaçu FC Derde
4,5
/
2
Stemmen
Brasiliense GK 2
4,5
/
2
Stemmen
Tuna Luso Derde
4,5
/
25
Stemmen
América FC (RN) Uit
4,4
/
14
Stemmen
Paraná Uit
4,4
/
7
Stemmen
Nova Iguaçu FC Thuis
4,4
/
12
Stemmen
América FC (RN) Pink October
4,4
/
5
Stemmen
Portuguesa (RJ) GK 2
4,4
/
5
Stemmen
Santa Cruz GK 2
4,4
/
27
Stemmen
América FC (RN) Thuis
4,3
/
21
Stemmen
Portuguesa (RJ) Derde
4,3
/
24
Stemmen
Icasa Speciaal
4,3
/
3
Stemmen
Santa Cruz Derde
4,3
/
43
Stemmen
Portuguesa (RJ) Uit
4,3
/
16
Stemmen
Brasiliense Vierde
4,3
/
20
Stemmen
Santa Cruz Speciaal
4,3
/
26
Stemmen
Lagarto FC Thuis
4,3
/
4
Stemmen
Azuriz FC Thuis
4,2
/
13
Stemmen
AA Internacional de Limeira Uit
4,2
/
14
Stemmen
FC Cascavel Thuis
4,2
/
5
Stemmen
Globo FC Thuis
4,2
/
5
Stemmen
Moto Club de São Luís Anniversary Away
4,2
/
5
Stemmen
EC Santo André Uit
4,2
/
11
Stemmen
Santa Cruz Thuis
4,1
/
28
Stemmen
Santa Cruz Uit
4,1
/
26
Stemmen
Nova Venécia Derde
4,1
/
32
Stemmen
Santa Cruz GK 1
4,1
/
22
Stemmen
AA Internacional de Limeira Thuis
4,1
/
16
Stemmen
Caldense Thuis
4,0
/
11
Stemmen
Brasiliense Thuis
4,0
/
8
Stemmen
Icasa Thuis
4,0
/
2
Stemmen
Ceilândia Uit
4,0
/
2
Stemmen
4 de Julho EC Uit
4,0
/
1
Stem
Tocantinópolis EC Uit
4,0
/
2
Stemmen
São Raimundo (AM) Away 3
4,0
/
1
Stem
Moto Club de São Luís Speciaal
4,0
/
3
Stemmen
Nova Iguaçu FC GK 1
4,0
/
5
Stemmen
Icasa Keeper
4,0
/
8
Stemmen
Marcílio Dias GK 1
4,0
/
2
Stemmen
São Bernardo FC GK 2
4,0
/
2
Stemmen
EC Santo André Thuis
4,0
/
22
Stemmen
Retrô FC Brasil Thuis
3,9
/
11
Stemmen
ASA de Arapiraca Uit
3,9
/
11
Stemmen
Oeste FC Uit
3,9
/
7
Stemmen
Retrô FC Brasil Uit
3,9
/
7
Stemmen
América FC (RN) Speciaal
3,9
/
7
Stemmen
Grêmio Anápolis Thuis
3,8
/
5
Stemmen
Brasiliense GK 1
3,8
/
5
Stemmen
ASA de Arapiraca Thuis
3,8
/
8
Stemmen
Moto Club de São Luís Thuis
3,7
/
6
Stemmen
Sergipe Special 2
3,7
/
3
Stemmen
Rio Branco FC (AC) Derde
3,7
/
3
Stemmen
Retrô FC Brasil Vierde
3,7
/
6
Stemmen
Tuna Luso Speciaal
3,7
/
3
Stemmen
Nova Iguaçu FC Uit
3,6
/
5
Stemmen
Lagarto FC Uit
3,6
/
5
Stemmen
Santa Cruz Special World Cup
3,6
/
9
Stemmen
EC Santo André GK 1
3,6
/
9
Stemmen
Trem Thuis
3,5
/
2
Stemmen
Ferroviária de Araraquara Uit
3,5
/
4
Stemmen
SC Humaitá Uit
3,5
/
2
Stemmen
Sergipe Speciaal
3,5
/
6
Stemmen
ASA de Arapiraca Keeper uit
3,5
/
2
Stemmen
SER Caxias do Sul GK 2
3,5
/
2
Stemmen
Marcílio Dias GK 2
3,5
/
2
Stemmen
Caldense Uit
3,4
/
5
Stemmen
Retrô FC Brasil Derde
3,4
/
8
Stemmen
Portuguesa (RJ) Thuis
3,3
/
18
Stemmen
Sergipe Thuis
3,3
/
3
Stemmen
AD Bahia de Feira Thuis
3,3
/
3
Stemmen
Crato EC Thuis
3,3
/
3
Stemmen
SER Caxias do Sul Uit
3,3
/
3
Stemmen
Sergipe Uit
3,3
/
3
Stemmen
CE Aimoré Uit
3,3
/
3
Stemmen
Grêmio Anápolis Uit
3,3
/
4
Stemmen
Brasiliense Uit
3,3
/
4
Stemmen
FC Cascavel Pink October
3,3
/
4
Stemmen
Santa Cruz GK 3
3,2
/
12
Stemmen
Iporá EC Thuis
3,0
/
1
Stem
Afogados da Ingazeira Thuis
3,0
/
2
Stemmen
Jacuipense Thuis
3,0
/
1
Stem
Marcílio Dias Thuis
3,0
/
1
Stem
São Bernardo FC Thuis
3,0
/
7
Stemmen
Costa Rica EC Thuis
3,0
/
2
Stemmen
Tocantinópolis EC Thuis
3,0
/
1
Stem
Anápolis FC Thuis
3,0
/
1
Stem
EC São Luiz de Ijuí Uit
3,0
/
1
Stem
Icasa Uit
3,0
/
2
Stemmen
Marcílio Dias Uit
3,0
/
1
Stem
CEOV Operário Uit
3,0
/
1
Stem
Grêmio Esportivo Juventus Uit
3,0
/
1
Stem
São Raimundo (RR) Uit
3,0
/
2
Stemmen
Anápolis FC Uit
3,0
/
2
Stemmen
Amazonas FC Uit
3,0
/
2
Stemmen
São Raimundo (AM) Derde
3,0
/
2
Stemmen
Portuguesa (RJ) GK 1
3,0
/
2
Stemmen
América FC (RN) Home 2
2,8
/
15
Stemmen
EC São Luiz de Ijuí Thuis
2,8
/
4
Stemmen
SER Caxias do Sul Thuis
2,7
/
6
Stemmen
Cianorte Thuis
2,7
/
3
Stemmen
CE Aimoré Thuis
2,7
/
3
Stemmen
São Raimundo (AM) Speciaal
2,7
/
3
Stemmen
EC Santo André GK 2
2,7
/
6
Stemmen
Oeste FC Derde
2,6
/
7
Stemmen
São Raimundo (AM) Thuis
2,5
/
2
Stemmen
Sousa EC Thuis
2,5
/
2
Stemmen
Amazonas FC Thuis
2,5
/
4
Stemmen
Clube Sociedade Esportiva Thuis
2,5
/
2
Stemmen
Juazeirense Thuis
2,5
/
2
Stemmen
Globo FC Uit
2,5
/
2
Stemmen
Afogados da Ingazeira Uit
2,5
/
2
Stemmen
Fluminense (PI) Derde
2,5
/
2
Stemmen
SER Caxias do Sul GK 1
2,5
/
4
Stemmen
Iporá EC Uit
2,3
/
3
Stemmen
Pacajus EC Uit
2,3
/
3
Stemmen
ASA de Arapiraca Keeper thuis
2,3
/
3
Stemmen
FC Cascavel Uit
2,3
/
7
Stemmen
FC Cascavel Derde
2,3
/
11
Stemmen
Atlético de Alagoinhas Thuis
2,3
/
4
Stemmen
FC Cascavel Vierde
2,2
/
5
Stemmen
SC Humaitá Thuis
2,0
/
2
Stemmen
Real Noroeste Thuis
2,0
/
1
Stem
Moto Club de São Luís Uit
2,0
/
2
Stemmen
Pouso Alegre FC Uit
2,0
/
4
Stemmen
Jacuipense Uit
2,0
/
1
Stem
Sousa EC Uit
2,0
/
2
Stemmen
Azuriz FC Uit
2,0
/
1
Stem
AD Bahia de Feira Uit
2,0
/
2
Stemmen
Castanhal EC Uit
2,0
/
2
Stemmen
Crato EC Uit
2,0
/
1
Stem
Clube Sociedade Esportiva Uit
2,0
/
1
Stem
Pérolas Negras Uit
2,0
/
1
Stem
Real Noroeste Uit
2,0
/
1
Stem
Marcílio Dias Derde
2,0
/
2
Stemmen
Azuriz FC Derde
2,0
/
2
Stemmen
América FC (RN) Away 2
1,8
/
10
Stemmen
Juventude Samas Uit
1,7
/
3
Stemmen
Pouso Alegre FC Thuis
1,6
/
8
Stemmen
Juventude Samas Thuis
1,5
/
2
Stemmen
Rio Branco FC (AC) Thuis
1,5
/
2
Stemmen
URT de Patos de Minas Uit
1,5
/
2
Stemmen
Cianorte Uit
1,5
/
2
Stemmen
Grêmio Esportivo Juventus Thuis
1,2
/
5
Stemmen
Oeste FC Thuis
1,0
/
4
Stemmen
URT de Patos de Minas Thuis
1,0
/
4
Stemmen
Castanhal EC Thuis
1,0
/
2
Stemmen
Pérolas Negras Thuis
1,0
/
1
Stem
Próspera Thuis
1,0
/
1
Stem
São Raimundo (RR) Thuis
1,0
/
1
Stem
Atlético de Alagoinhas Uit
1,0
/
2
Stemmen
Porto Velho Uit
1,0
/
1
Stem
Pérolas Negras Derde
1,0
/
1
Stem
Porto Velho Derde
1,0
/
2
Stemmen
Oeste FC Keeper
1,0
/
3
Stemmen
Fluminense (PI) Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
4 de Julho EC Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
Ação FC Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
Náutico de Roraima Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
Pacajus EC Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
Porto Velho Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
São Paulo Crystal Thuis
/
Stemmen
Geen stemmen
São Raimundo (AM) Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Fluminense (PI) Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Ação FC Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Costa Rica EC Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Juazeirense Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Náutico de Roraima Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Próspera Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Rio Branco FC (AC) Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
São Paulo Crystal Uit
/
Stemmen
Geen stemmen
Clube Sociedade Esportiva Derde
/
Stemmen
Geen stemmen
Iporá EC Derde
/
Stemmen
Geen stemmen
Marcílio Dias Special World Cup
/
Stemmen
Geen stemmen
Sergipe Réveillon
/
Stemmen
Geen stemmen
Tuna Luso Special 2
/
Stemmen
Geen stemmen
São Raimundo (AM) Keeper
/
Stemmen
Geen stemmen
Ga terug naar het competitieoverzicht